0

Firanki do salonu stanowią ozdobę, która w dużym stopniu wpływa na atmosferę pomieszczenia. Taka dekoracja okienna może odpowiadać za to, czy przebywając w danym pokoju, będziemy czuć się przytulnie i bezpiecznie. To właśnie dlatego wybór nowoczesnej firanki do salonu powinien być dobrze przemyślany. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na to, jak wybrać modną firankę do salonu.

Nowoczesne firanki do salonu

Nowoczesne gotowe firanki do salonu

Stawiając na firanę gotową do salonu, wybieramy duże ułatwienie. Tego typu modele wystarczy rozwiesić na żabkach, haczykach czy tunelu, i już można cieszyć się ich ciekawą prezencją. Wśród firan gotowych znajdziemy wiele interesujących modeli, które na pewno sprawdzą się jako ozdoba okienna niejednego salonu. My proponujemy, aby bliżej przyjrzeć się firance gotowej z taśmą, ozdobioną cyrkoniami, którą można modnie upiąć, sprawiając, że okno będzie bardziej odsłonięte i zapewni lepszy dostęp światła. Taka firanka świetnie sprawdzi się nie tylko w stylu modernistycznym, ale również przy aranżacji klasycznej, ciekawie komponując się z drewnianymi meblami i metalowymi dodatkami.

Modna firana do salonu z cyrkoniami

Firana gotowa z woalu i cyrkoniiCyrkonie do drobne, eleganckie kryształki, które w ciekawy sposób odbijają światło i prawdopodobnie dlatego stały się tak popularne jako dodatki do firanek. Taśma z cyrkoniami może sprawić, że z pozoru prosta firanka stanie się szykownym elementem ozdobnym, dodającym finezji całemu pomieszczeniu. Tutaj warta uwagi będzie firanka ze śnieżnobiałego woalu, uszyta na taśmie marszczącej smok, umożliwiającej zawieszenie jej na haczykach, żabkach oraz przeciągnięcie przez tunel. Zastosowanie taśmy z cyrkoniami sprawia, że jest to modna firanka do salonu, która świetnie sprawdzi się w eleganckim wnętrzu.

Nowoczesna firana na przelotkach

Coraz modniejsze są firanki na przelotkach. Czym różnią się one od tradycyjnych firan? Przelotki to metalowe kółka, które wszywane są w firanę w taki sposób, że stanowią zarówno jej ozdobę, jak i zapewniają możliwość przewieszenia produktu wygodnie przez karnisz. Takie rozwiązanie sprawdza się często na oknie balkonowym. Osobom zainteresowanym proponujemy gotową firankę na przelotkach z lekkiego woalu, charakteryzującą się uniwersalnym designem, co znaczy, że pasować będzie do dowolnego stylu. Jest to model zaskakujący prostotą i elegancją; są to cechy wciąż pożądane w modernistycznych salonach, co sprawia, że ta zmysłowa firanka na pewno zaspokoi wymagania osób, poszukujących czegoś, co wpłynie na lepszą atmosferę w pokoju.

Warto przeczytać: Jesienne inspiracje – wybieramy firanki do salonu

Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.