0

Lato to czas, w którym z jednej strony chcemy, aby nasze mieszkanie było jasne i pełne słońca, z drugiej lubimy je zaciemnić w przypadku upałów. Stawiając na letnie firanki do sypialni, warto więc pomyśleć o tym, aby były one atrakcyjne i przewiewne, ale jednocześnie delikatnie tłumiły promienie słoneczne, zapobiegając nagrzewaniu się pomieszczeń. Zobaczmy, jaką firanę do sypialni wybrać?

Firana gotowa na metalowych przelotkach z pięknymi cyrkoniami

Wyjątkowy, ale ponadczasowy styl

Jeżeli zależy nam na tym, aby do sypialni wprowadzić nieco elegancji, warto wrócić uwagę na gotową firanę na przelotkach z cyrkoniami. Jest to model idealny na każdą porę roku, ponieważ pozwala na ozdobienie okna w najwyższym stylu, świetnie komponując się z dowolnym wyposażeniem pomieszczenia. Firanka wykonana została z wysokiej jakości półprzezroczystego materiału, który sprawia, że pomieszczenie pozostaje jasne, ale tłumi promienie słoneczne i gwarantuje odpowiednią dawkę prywatności mieszkańcom. Ozdobna taśma z cyrkoniami rozświetla wnętrze, odbijając i rozszczepiając światło, co daje bardzo ciekawy efekt wizualny.

 

Firana przyjazna zwierzętom

Miłośnicy czworonogów bardzo często zwracają uwagę na wytrzymałość firany, gdyż, jak wiemy kociaki i psiaki lubią zahaczyć o materiał pazurkami, co może doprowadzić do jego rozdarcia. Wycinana laserowo firana 3D z cyrkoniami świetnie sprawdzi się w sypialni, w której przebywają zwierzęta domowe. Jest to model nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim wykonany z najlepszej jakości woalu, który trudno zaciągnąć, dzięki czemu firanka nie ulega tak łatwo przetarciom. Tkanina jest także odporna na zagięcia, co sprawia, że po praniu może nie być konieczne jej prasowanie, aby wyglądała atrakcyjnie zawieszona na oknie.

 

Uniwersalna długa firanka

Jeżeli zależy nam na ozdobie okiennej, stworzonej z półprzezroczystego woalu i na tyle długiej, aby zasłaniała całe okno, parapet i spływała gładko do podłogi, wybierzmy firanę/zasłonę gotową na taśmie. Model ten pozwoli na dostęp światła do wnętrza, ale jednocześnie ograniczy go w pewnym stopniu, co sprawdzi się w gorące dni, chroniąc przed przegrzaniem pomieszczenia. Uniwersalny, ponadczasowy styl świetnie zaprezentuje się w każdej domowej sypialni, niezależnie od innych elementów wyposażenia pomieszczenia.

Warto sprawdzić: Jakie firany do nowoczesnego mieszkania? Przegląd najmodniejszych modeli

Firanka balkonowa do sypialni

Coraz więcej osób stawia na sypialnie z balkonem, a w takim pomieszczeniu niezbędna będzie odpowiednia firanka. Wybierając komplet balkonowy z pięknymi cyrkoniami, wprowadzimy do domowej sypialni nieco elegancji i sprawimy, że okno będzie prezentować się atrakcyjnie, niezależnie od stylu aranżacji.

Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.