0

Jesień kojarzy nam się z chłodnymi porankami i złotymi spadającymi liści. Co ciekawe, w ostatnich latach możemy cieszyć się wyjątkowo ciepłą i słoneczną aurą w jesiennych miesiącach, co dodatkowo wpływa na odpowiedni nastrój. Nic dziwnego, że wielu osobom przychodzi na myśl, aby wyposażyć swoje mieszkanie w jesienne dekoracje.

 

Jesienne firanki – jakie wybrać?

Czy jesienią powinniśmy stawiać tylko na firanki ozdobione wzorkiem w liście? Niekoniecznie, o tej porze roku równie ładnie komponują się firany w kwiaty. Jeżeli jednak chcemy postawić na oryginalność, możemy wybrać całkiem gładkie firanki i własnoręcznie dobrać do nich dekoracje w jesiennych kolorach. We wrześniu i październiku na oknach świetnie zaprezentują się firany na taśmie z modnymi wykończeniami w kolorach jesieni, np. firana maroko z materiału sable.

Kolejnym ciekawym pomysłem jest połączenie firan gładkich z zasłonami w złocie lub brązie, które świetnie skomponują się z panującą za oknem aurą. Wprowadzą one do wnętrza nieco prywatności i zapewnią przytulną atmosferę, która świetnie sprawdzi się podczas chłodnych jesiennych wieczorów.

 

Jesienne dekoracje – na co postawić?

Chcąc uzyskać tę piękną, jesienną atmosferę w domowym wnętrzu, warto postawić również na ciekawe poduszki dekoracyjne. Tutaj mamy spore pole do popisu. Jeżeli zależy nam na bardziej klasycznym wystroju, wystarczy, że dobierzemy poduszki kolorystycznie tak, aby kojarzyły nam się z piękną, złotą jesienią. Oczywiście możemy postawić także na poszewki w typowo jesienne motywy, czyli szyszki, liście lub kasztany.

Dekoracyjne poduszki to bardzo ciekawa opcja do urozmaicenia wnętrza domowego salonu lub sypialni. Co ciekawe, wcale nie musimy kupować nowych poduszek za każdym razem, gdy chcemy zmienić dekorację. Wystarczy wyposażyć się w większą liczbę poszewek, które potrafią całkowicie zmienić atmosferę we wnętrzu.

 

Złota jesień w twoim domu – postaw na to, co najlepsze

Pamiętajmy, że jesień wcale nie musi być deszczowa i ponura. Wręcz przeciwnie, natura sama pokazuje nam, że coraz częściej jesień bywa słoneczna i prawdziwie złota. Cudowna aura na zewnątrz wpływa na nastroje domowników, którzy lubią przygotowywać wystrój, wpasowujący się w jesienne klimaty. Wybór odpowiednich firanek, zasłon i dekoracji na pewno pomoże w stworzeniu pomieszczeń, które uwydatnią te najpiękniejsze walory pory roku, jaką jest jesień.

Szeroki wybór firan, zasłon oraz akcesoriów dekoracyjnych znaleźć można w sklepie internetowym z firankami Fdom.

Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.