0

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Pozornie jest to miejsce, w którym przygotowuje się, a czasem i spożywa potrawy. Dla wielu domowników stanowi coś znacznie bardziej istotnego. Kuchnia bywa bowiem pomieszczeniem, w którym spędza się miłe chwile z rodziną, czy to podczas wspólnego robienia, czy jedzenia posiłków. Ważne, aby domowa kuchnia była nie tylko dobrze wyposażona, ale i udekorowana. A nic nie wpływa lepiej na uczucie komfortu niż modna firanka na okno.

 

Jaką firankę do kuchni wybrać?

Firany do kuchni powinniśmy wybierać, dopasowując je do kształtów i wymiarów okna, biorąc pod uwagę jednocześnie styl wyposażenia pomieszczenia. Poniżej kilka przykładów, które mogą zainteresować miłośników przytulnych wnętrz.

Firanki z gipiurą do kuchni

Firanki obszyte piękną gipiurą są w dzisiejszych czasach bardzo popularne i świetnie prezentują się szczególnie w kuchni. Stawiając na model z dwoma upięciami, wybieramy elegancką firankę, która doda domowej kuchni finezji i dobrego stylu. Gotowe firany z gipiurą idealnie nadają się do dekoracji mniejszych i większych pomieszczeń. Wykonane w śnieżnej bieli świetnie skomponują się z meblami o dowolnej barwie.

Firany na taśmie do kuchni

Firany na taśmie cieszą się dużym powodzeniem, ze względu na ich sposób uszycia. Zawierają taśmę, którą można zawiesić na kilka różnych sposobów. Daje to domownikom możliwość stworzenia jeszcze bardziej spersonalizowanego wnętrza. Pięknie uszyte produkty z materiałów tak wytrzymałych, jak woal, doskonale sprawdzą się w domowej kuchni, stając się wyjątkową ozdobą okna, która będzie idealnie współgrała z dowolnym wyposażeniem.

Panele ekranowe w domowej kuchni

Gotowe panele ekranowe to nowoczesne modele firan, które świetnie wpasowują się w trendy modernistycznych wnętrz. Charakteryzują się tym, że bardzo łatwo jest je zawiesić na żabki lub naciągnąć na rurkę. Co więcej, świetnie prezentują się we wnętrzu, ozdabiając nie tylko okno, ale całe wnętrze pomieszczenia. Panele ekranowe doskonale sprawdzą się w domowej kuchni, stanowiąc idealną jej ozdobę.

 

Firany gotowe do kuchni czy na zamówienie?

Wybór firany gotowej to duże ułatwienie, gdyż wystarczy wybrany produkt powiesić na żabkach lub, w miarę możliwości, zawiesić na rurce – i gotowe. Czasem jednak zdarza się, że w naszym domu kub mieszkaniu okna mają nietypowe rozmiary, a to oznacza, że możemy nie znaleźć gotowych firan, które będą na nie pasowały. W takim wypadku proponujemy firany do kuchni na zamówienie, wystarczy skontaktować się z nami przez stronę internetową fdom.pl w celu ustalenia wybranego modelu oraz wymiarów.

Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.