0

Zazdrostka to krótka firanka, docierająca zazwyczaj zaledwie do połowy okna, pełniąca głównie rolę dekoracyjną. Zazdrostki najczęściej spotykamy w kuchni, gdyż to na oknie kuchennym prezentują się najlepiej. Jaka zazdrostkę do kuchni wybrać? Zobaczmy kilka ciekawych inspiracji.

 

Ozdobna zazdrostka z woalu z cyrkoniami

Kuchnia to pomieszczenie, któremu należy zapewnić odpowiedni dostęp do światła. Stawiając na firankę zazdrostkę, umożliwiamy promieniom słońca wpadanie do wnętrza pomieszczenia, dzięki czemu będzie ono naturalnie rozświetlone. Jeżeli wybierzemy zgrabną gotową firankę zazdrostkę w kształcie łuku, ozdobioną cyrkoniami, mamy szansę stworzyć atmosferę pełną finezji i nutki luksusu. Dlaczego warto wybrać do kuchni właśnie tę zazdrostkę? Ponieważ pomimo eleganckiego designu, doskonale skomponuje się także z nieco bardziej uniwersalnym wyposażeniem, co oznacza, że będzie to firanka ponadczasowa, która dopasuje się świetnie do każdego typu mebli i dodatków.


Firana zazdrostka z taśmami do upięcia

Zazdrostka ze śnieżnobiałego woalu na pewno świetnie zaprezentuje się zarówno w nowoczesnej, jak i nieco bardziej klasycznej kuchni. Model ten wyposażony został w marszczącą taśmę z tunelem, dzięki któremu firankę zazdrostkę zawiesić można na karniszu rurkowym. Do firanki dołączono dwie taśmy z cyrkonii, za pomocą których upniemy firankę w dwa ozdobne kokony, nadając jej unikalnego charakteru. Jest to z pewnością model, który zainteresuje wszystkich, poszukujących czegoś niestandardowego, co wyróżni się w otoczeniu, a jednocześnie dopasuje do dowolnego wyposażenia domowej kuchni.

 

Firanka gotowa na taśmie z pięknymi kryształkami

Jeżeli poszukujemy firanki zazdrostki, która będzie wyjątkową ozdobą i zapewni nie tylko dostęp naturalnego światła, ale również jego stylowe odbicie, postawmy na ten model. Wykonana z wytrzymałego woalu firanka ładnie spływa w dół, pozostawiając część okna odkrytą i zapewniając dopływ naturalnego światła. Dekoracja w postaci drobnych kryształków dodaje nutki finezji, która na pewno wpłynie na pełną atmosferę miejsca w domowej kuchni. Wytrzymała i stylowa firanka na pewno spodoba się każdemu, kto poszukuje czegoś o nietuzinkowym designie.

Firanki zazdrostki są bardzo popularne wśród nowoczesnych firan. Od wielu lat tego typu produkty królują w kuchni i po dziś dzień uważane są za jedną z najatrakcyjniejszych ozdób okiennych. Wystarczy spojrzeć na zaprezentowane modele, aby zauważyć, że firanki zazdrostki to coś, co warto rozważyć we własnym mieszkaniu.

Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.