0

Większość osób stawia na firanki w oknach nie tylko po to, aby zapewnić sobie więcej prywatności, ale też ze względów estetycznych. Odpowiednio dobrane ozdoby okienne dodają wnętrzu uroku i sprawiają, że staje się ono przytulniejsze. Coraz częściej ludzie decydują się raczej na wybór firan gotowych niż na szyte na miarę. Zobaczmy, dlaczego warto wybrać firany gotowe i jakie modele mogą nam się spodobać.

Dlaczego warto wybrać firany gotowe?

Największą zaletą zakupu firan gotowych jest to, że nie musimy dopasowywać ich do rozmiaru okien, skracać czy doszywać. Wybieramy interesujący nas model w danym rozmiarze i po prostu zawieszamy go na oknie, ciesząc się atmosferą, jaką wprowadza do wnętrza. Wybór firany gotowej jest więc w dużej mierze związany z komfortem, szczególnie dla osób, które nie chcą lub nie potrafią wykonywać poprawek krawieckich. Szeroki wybór różnorodnych modeli takich firanek sprawia, że każdy może dobrać produkt, odpowiedni do indywidualnych wymagań.

Jaką firanę gotową wybrać? Inspiracje

Poszukując ładnej taniej firany gotowej, warto zwrócić uwagę na przedstawione poniżej modele.

Gotowa firana zazdrostka z cyrkoniami

Firany zazdrostki najczęściej stosowane są w kuchniach. Charakteryzują się one tym, że zasłaniają jedynie połowę okna, dając dostęp do światła naturalnego z zewnątrz, które rozjaśnia pomieszczenie. Stawiając na gotową firankę zazdrostkę do kuchni, ozdobioną pięknymi cyrkoniami, nadamy wnętrzu nieco eleganckiej nutki, która sprawi, że domowa kuchnia nie tylko będzie bardziej rozświetlona, ale i nabierze nieco atmosfery luksusu.

Firana gotowa na przelotkach z kryształkami

Poszukując dłuższej firany do salonu na okno balkonowe, warto spojrzeć na zgrabną firankę z lekkiego woalu, ozdobioną delikatnymi kryształkami. Firana została uszyta na przelotkach, które ułatwiają przełożenie jej przez tunel. Wybierając ten produkt, otrzymujemy ciekawą ozdobę okienną, którą wystarczy zawiesić, aby cieszyć się prywatnością, odpowiednią dostępnością światła słonecznego oraz ciekawym stylem zarazem.

Firana zasłona gotowa na taśmie

Poszukując czegoś, co nie tylko ociepli wnętrze, ale też zapewni nieco większe zaciemnienie, warto zwrócić uwagę na tę firanę/zasłonę, uszytą na taśmie z wysokiej jakości woalu. Model ten świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu, ograniczając dostęp światła do wnętrza domu i sprawiając, że atmosfera w pokoju stanie się przytulniejsza.

Zakup gotowej firany to dobry wybór, szczególnie dla osób, które nie mają czasu na poprawki krawieckie.

Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.