Blog - Zawierający bardzo przydatne porady i inspiracje aranżacyjne, blog tematyczny.

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Firanki gotowe do domu lub mieszkania – jakie i dlaczego warto wybrać?

  Firanki gotowe do domu lub mieszkania – jakie i dlaczego warto wybrać?
  Większość osób stawia na firanki w oknach nie tylko po to, aby zapewnić sobie więcej prywatności, ale też ze względów estetycznych. Odpowiednio dobrane ozdoby okienne dodają wnętrzu uroku i sprawiają, że staje się ono przytulniejsze. Coraz częściej ludzie decydują się raczej na wybór firan gotowych niż na szyte na miarę. Zobaczmy, dlaczego warto wybrać firany gotowe i jakie modele mogą nam się spodobać. więcej...
  0
 2. Oryginalne firanki do kuchni – domowe inspiracje

  Oryginalne firanki do kuchni – domowe inspiracje

  Każdy chciałby móc pochwalić się przytulną kuchnią. Jest to bowiem miejsce, które przez większość domowników odbierane jest jako jedno z najważniejszych w domu. Z założenia kuchnia jest miejscem, przeznaczonym do przygotowywania potraw, w praktyce stanowi pomieszczenie, w którym również można stworzyć wiele ciepłych, rodzinnych wspomnień. Dlatego warto postawić na jej odpowiednią oprawę. W tym artykule przedstawiamy modne firanki gotowe na taśmie idealne do kuchni.

  więcej...
  0
 3. Nowoczesne firanki do salonu – jakie wybrać, aby stworzyć miłą atmosferę?

  Nowoczesne firanki do salonu – jakie wybrać, aby stworzyć miłą atmosferę?

  Firanki do salonu stanowią ozdobę, która w dużym stopniu wpływa na atmosferę pomieszczenia. Taka dekoracja okienna może odpowiadać za to, czy przebywając w danym pokoju, będziemy czuć się przytulnie i bezpiecznie.

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top